Poskytnutie sídla

Registračné sídlo (office house)

Základnou službou, ktorú OFFICE HOUSE Košice ponúka, je poskytnutie adresy na účely umiestnenia sídla spoločnosti. V rámci služby poskytnutia sídla pritom zabezpečujeme, aby boli splnené všetky podmienky, ktorými všeobecne záväzné predpisy sídlo spoločnosti vymedzujú. Ide najmä o:

  1. označenie sídla spoločnosti obchodným názvom a identifikačným číslom
  2. prijímanie písomností zasielaných na adresu spoločnosti
  3. zaistenie kontaktu spoločnosti s verejnosťou a štátnymi orgánmi
  4. umožnenie obchodných schôdzok v sídle spoločnosti za účelom jej obchodného vedenia

Cena za sídlenie spoločnosti predstavuje sumu vo výške 70,- € (2108,82 Sk) mesačne. Jednorazový registračný poplatok za zaregistrovanie sídla spoločnosti na danej adrese je 70,- € (2108,82 Sk).

Kontaktná adresa

Naše služby môžu využívať aj klienti, ktorí nepotrebujú do nášho business centra umiestniť sídlo svojej spoločnosti, ale vyhovuje im možnosť mať kontaktnú adresu pre styk s verejnosťou, prípadne doručovaciu adresu na príjem pošty.

Typickými klientmi, pre ktorých táto služba môže byť zaujímavá, sú napríklad:

  1. zahraničné právnické i fyzické osoby, ktoré na Slovensku alebo v Českej republike potrebujú len adresu na prijímanie pošty a kontakt s verejnosťou, prípadne kontaktné telefónne a faxové číslo
  2. euroadvokáti (adresa na doručovanie písomností od Slovenskej/Českej advokátskej komory a iných subjektov)
  3. regionálne slovenské advokátske kancelárie

Príjem, úschova a doposielanie pošty

Písomnosti ako aj iná pošta doručená na adresu vašej spoločnosti v OFFICE HOUSE bude bez problémov prijatá a spracovaná podľa vašich pokynov. Môžete sa rozhodnúť, či ju chcete zhromažďovať v poštovom priečinku vašej spoločnosti, či má byť uložená bezpečne v sejfe alebo či má byť vo vami určenom intervale a spôsobe zasielaná na vopred dohodnuté miesto. Príjem a úschova písomností v OFFICE HOUSE vám garantuje, že sa žiadna dôležitá zásielka nestratí v dôsledku jej nedoručiteľnosti, čím sa vyhnete možným nepríjemnostiam. Zaujímavým doplnkom tejto služby je informovanie o došlej pošte prostredníctvom telefonátu, SMS správy alebo e-mailu.

Možnosť ubytovania - City Hotel Košice

Priamo v budove, kde sa nachádza OFFICE HOUSE je možnosť sa ubytovať v luxusnom hoteli s kapacitou trinástich nadštandardných izieb a dvoch luxusných apartmánov, moderne zariadených na najvyššej úrovni. V priestoroch hotela sa taktiež nachádza štýlová reštaurácia s najmodernejším technickým vybavením a klimatizáciou, vhodná na organizáciu rodinných akcií, školení, firemných stretnutí, kultúrnych a spoločenských podujatí. Hotel taktiež disponuje parkoviskom s kamerovým systémom. City Hotel Košice garantuje klientom špičkovú úroveň vybavenia a služieb na vysokej úrovni.

Viac info v podsekcii CITY HOTEL

Ceny sú prepočítané na základe konverzného kurzu: 1€ = 30,1260 Sk